Obchodní podmínky

Kontakty:

adresa: Avanzit, s.r.o., P.O. Box 69, 612 00 Brno, Czech Republic
kontaktní osoba: Miloš Synek
email: info@maxrounds.com
tel.: +420 608 371 107

Avanzit, s.r.o.,
Hudcova 533/78c
612 00 Brno
IČ: 29305721
DIČ: CZ29305721
ZL: CG002352

Společnost je registrována u KS Brno, spisová značka oddíl C, vložka 27809

2.) Objednání
Kupní smlouva, jejímž prostřednictvím je realizován prodej zboží, je uzavřena potvrzením objednávky.K potvrzení objednávky dochází elektronicky do několika minut po odeslání objednávkového formuláře.Daňový doklad obdržíte vždy se zbožím. Změna cen vyhrazena. Všechny ceny jsou konečné. Nejsme plátci DPH.

3.) Stornování objednávky
Odeslanou a potvrzenou objednávku je možné stornovat emailem do 24 hodin od objednání (prosíme uveďte číslo Vaší objednávky). Storno poplatky neúčtujeme.
4.) Původ zboží
Zboží je vyrobeno v České republice.
5.) Dodací podmínky
Zboží je odesláno na základě kupní smlouvy, která je uzavřena potvrzením objednávky. Poštovné je součástí objednávkového formuláře a liší se dle zvoleného dopravce. Konkrétní způsob dodání si zvolí zákazník sám. Balné neúčtujeme. Místem odeslání se rozumí provozovna odesílatele.

Dodací lhůty:

 • Zboží skladem je obvykle expedováno do dvou pracovních dnů ode dne objednání.
 • Doprava Economy – (Česká pošta) – zboží je doručeno do 21 pracovních dnů, dle místa určení.
 • Doprava Standard – (Česká pošta) – zboží je doručeno do 10 pracovních dnů, dle místa určení.
 • Doprava Expres – (Česká pošta EMS) – zboží je doručeno v rozmezí 1-5 pracovních dnů, dle místa určení.
 • Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník stanovil v objednávce.

6.) Platební podmínky
Platit lze bankovním převodem nebo online kreditní kartou MasterCard, Maestro, VISA nebo VISA Electron.Měna transakce je Kč. V případě platby bankovním převodem je zboží odesláno až po připsání částky na náš účet nebo po přijetí elektronického potvrzení o provedení transakce. E-mail nebo pdf soubor potvrzující provedení transakce od Vaší banky posílejte na info@maxrounds.com a do předmětu e-mailu uvádějte číslo své objednávky. Číslo bankovního účtu pro platby převodem je 2108677987/2700.

Nebojte se platit kartou

 • Při akceptaci platebních karet provozovatel využívá 3D-Secure řešení, což je nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu.
 • Údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance.
 • Nikdo ze zaměstnanců provozovatele nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě.
 • Jedná se o šifrovaný přenos dat prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS.
V objednávce Vámi vybraného zboží zvolte způsob platby online platební kartou. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu naší zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty.Tyto informace zadáváte přímo do systému zpracovatelské banky, která zajistí zakódovaný přenos dat a provozovateli pouze následně sdělí výsledek autorizace, kterým dává pokyn k vyřízení objednávky.
Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete.
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Prodávající vystavuje účtenky dle zákona o evidenci tržeb v elektronické podobě zasílané emailem.
 

7.) 100% záruka vrácení peněz
Pokud Vám zboží nebude vyhovovat, můžete jej do 1 měsíce od převzetí vrátit zpět bez udání důvodu.Vrácené zboží musí být:

 • v původním nepoškozeném obalu, nepoužité, kompletní
 • vráceno s námi vystaveným prodejním dokladem nebo jeho kopií
 • uveďte své číslo bankovního účtu

Po obdržení zboží Vám vrátíme peníze zpět převodem na Váš účet. Náklady na dopravu spojené s vrácením zboží nese zákazník.

8.) Reklamace a záruční podmínky
Výrobky jsou určeny výhradně pro dekorační účely. Pro toto použítí se na výrobky vztahuje záruka 2 roky. Záruční lhůta začíná běžet převzetím zboží. O reklamaci nás prosím neprodleně informujte na emailu info@maxrounds.com , a to ještě před odesláním reklamovaného zboží. Váš nárok posoudíme a individuálně vyřešíme. O vyřízení reklamace Vás budeme informovat do 14 dnů od obdržení reklamovaného zboží.
Daňový doklad, který obdržíte se zbožím slouží zároveň jako záruční list.
9.) Ochrana osobních údajů
Provozovatel internetového obchodu maxrounds.com jedná v souladu se z.č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a informací.
Provozovatel internetového obchodu maxrounds.com se zavazuje, že osobní údaje zákazníka neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, které jsou nutné pro bezproblémové doručení zboží. Data zákazníka budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.
Osobní údaje zákazníka jsou využity výhradně za účelem realizace objednávky a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu nebo identifikaci platby zákazníka, učiněné bankovním převodem nebo online platební kartou.
Zákazník uzavřením kupní smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi provozovatele, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.
Zákazník má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům.
10.) Závěrečná ustanovení
a) Odesláním elektronické objednávky zákazník vyslovuje svůj souhlas s těmito obchodními podmínkami, a to ve znění platném ke dni odeslání objednávky, a potvrzuje, že zná a respektuje cenu objednaného zboží (s výjimkou případu, kdy se zákazník prokazatelně dohodne s provozovatelem jinak).
b) V souladu s ustanovením § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku se provozovatel a zákazník výslovně dohodli, že pokud v těchto Obchodních podmínkách nebylo výslovně stanoveno jinak, budou se řídit ve vzájemných vztazích obchodním zákoníkem.
c) Provozovatel je oprávněn měnit jak tyto Obchodní podmínky, tak Reklamační řád internetového obchodu maxrounds.com.
d) Tyto Obchodní podmínky nabývají platnost dnem 1. 1. 2008.